В рамках підготовки до українського етапу Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками, який відбудеться 5-7 травня 2017 року в Чернівцях був погоджений остаточний склад членів міжнародного журі. Повний їх склад :

Сабін Валеріу Оларіу ( Румунія) ( відбулась заміна) – голова міжнародного журі ;

Іса Ісмаель Алавадхі ( Бахрейн) – член світової комісії з мотокросу;

Євгенія Махрова  – представник України;

Ральф Піва (Венесуела)  – рейс-директор;

Аллан Лаурімає (Естонія) – представник FIM технічної комісії;

Вахтанг Мікадзе – секретар міжнародного журі;

Михайло Ротар – директор змагань;

Валерій Васильєв – секретар змагань;

Володимир Джапаров – технічний комісар;

Михайло Ротар ( молодший) – головний хронометрист;

Оксана Манчуленко – головний еколог ;

Олеся Жук – прес-офіцер;

Олександр Басараба – директор парку гонщиків.

Також узгоджений зFIM остаточний  регламент проведення Чемпіонату Світу в Чернівцях, де FIM погодила одночасне  проведення додаткових змагань. А саме, в п’ятницю, 5 травня, – змагання з мототрекових перегонів, автотрекових перегонів та суперендуро. В суботу, 6 травня буде проведено відкритий Кубок України з мотокросу, а в неділю 7 травня – Чемпіонат України з квадрокросу.

Наразі Асоціація „Техноспорт” готується до міжнародного семінару FIM для підготовки фахівців з організації та проведення Чемпіонату Світу , який пройде 18-19 березня 2017 року в Чернівцях. Інструктором семінару буде координатор світової комісії мотокросу FIM Дірк Де Нев ( Швейцарія). В семінарі окрім представників України візьмуть участь ще біля 15 іноземних фахівців.

Також 17 березня в Чернівцях відбудеться семінар з підготовки тренерського складу, який проведе Харківська академія фізкультури.

Щодо всеукраїнських змагань, то 26 березня в селі Киселів Кіцманського району пройде 2 етап Кубку України з мотокросу в західному регіоні.

А 8-9 квітня в рамках підготовки до Чемпіонату Світу з мотокросу відбудеться Чемпіонат України з мотокросу в усіх класах, де буде проведена підготовка волонтерів, які братимуть участь у проведенні  Чемпіонату Світу в травні в Чернівцях.

5 березня 2017 року в Київській області відбувся 1 етап Чемпіонату України з кантрі-, мотокросу, де Чернівецька команда здобула перше місце.