Міжнародна Федерація Мотоспорту (FIM), до складу якої входять 112 країн, щорічно проводить багатоетапні Чемпіонати та Кубки Світу. Багато країн виборюють почесне право приймати престижні змагання світового рівня.

Рішенням Конгресу FIM 2016 року Україні надано право провести IІ етап Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками, який відбудеться 5-7 травня 2017 року на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» в м.Чернівці.

9 жовтня 2016 року траса «Суперкрос» успішно пройшла інспекцію Міжнародної Федерації Мотоспорту. Позитивному рішенню FIM сприяло ознайомлення з мото-трасою у м. Чернівці та особисте звернення міністра молоді та спорту України до президента FIM.

       Це єдиний світовий Чемпіонат з технічних видів спорту, який цього року прийматиме наша держава.

У Чемпіонаті Світу візьмуть участь кращі спортсмени з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Литви, Латвії, Чехії, України. Всього на змагання зареєструвалось 40 екіпажів.

Міжнародне журі в Чернівцях очолюватимуть: голова міжнародного журі Сабін Валеріу Оларіу (Румунія) (відбулась заміна) член міжнародного журі Іса Ісмаель Алавадхі (Бахрейн), рейс-директор Ральф Піва (Венесуела).

         Десятки тисяч вболівальників спостерігатимуть за безкомпромісною боротьбою найкращих екіпажів світу, боротьбою на кожному сантиметрі гоночної траси . Адже,в кожному заїзді необхідно максимально швидко подолати кожне коло із 17 віражів та 14 трамплінів довжиною більше 30 метрів по повітрю.Сміливці-гонщики на межі людських можливостей долатимуть перешкоди, а тисячі фанатів-уболівальників благатимуть про перемогу своїх улюбленців-мотогонщиків.

Під час Чемпіонату Світу в Чернівцях буде особливо святкова атмосфера, адже 25 років назад в Чернівцях було проведено перші світові змагання з мотокросу. Саме тому Чемпіонат Світу з мотокросу 2017 року пройде під егідою 25-річчя  проведення першого Чемпіонату Світу з мотокросу в Україні.